Uvod
 
MUDr. Janka Tóthová s.r.o.
Mukařovského 1986
155 00 Praha 5
IČO: 05706408
zobrazit na mapě


telefon: 235 520 160


O nás


MUDr. Janka Tóthová

Narodila jsem se v krásném lázeňském městě Piešťany na Západním Slovensku. Po ukončení gymnázia jsem v revolučním roce 1989 začala studovat na 1. Lékařské fakultě University Karlovy v Praze. Již během studia jsem měla jasno ohledně své budoucí profese – chtěla jsem být praktickou lékařkou.

Stáže v oboru všeobecného lékařství jsem absolvovala v ordinaci MUDr. Heleny Hovorové, která byla mým školitelem ještě během studií. Studia jsem začínala v Československé republice a končila v České republice. To je důvod proč mám dvojí občanství.

V roce 1999 jsem po tříleté postgraduální přípravě, jejíž součástí byl i roční pobyt na Interním oddělení Nemocnice v Kladně, atestovala v oboru všeobecné lékařství. Po absolvování atestace jsem ihned začala pracovat v ordinaci své školitelky – MUDr. Heleny Hovorové (Praha 4), později u MUDr. Václava Šmatláka (Praha 10). Jistý čas jsem se také věnovala zajišťování telemedicínských konzultací pro společnost WorldCare International, která zajišťuje tzv. sekond opinion – nebo-li „druhý názor“ lékařů z vybraných nemocnic USA při řešení složitých zdravotních stavů. Od roku 2004 mám svou vlastní praxi praktického lékaře.

Jsem členkou Společnosti všeobecného lékařství J.E. Purkyně, Sdružení praktických lékařů ČR a samozřejmě, členkou České lékařské komory. Mám pozitivní vztah k alternativní medicíně, sama některé její metody v praxi používám.

Vzhledem k národnostně pestré klientele ve své praxi využívám všechny své jazykové znalosti, k nimž kromě češtiny a slovenštiny patří angličtina, ruština a němčina.

 
(c) mudr. Janka Tóthová, developed by Invisible Systems